PowerPoint Sunusu Şablonları-2 (25 tane)Google

Arkadaşlar daha önceden sizlerle yaklaşık 10-12 tane PowerPoint sunusu şablonunu sizlerle paylaşmıştım. Şimdi ise sizlerle 25 tane daha PowerPoint sunu şablonunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu şablonların sizlerin daha fazla hoşuna gideceği kanısındayım.

Bunlar daha güzel ve kapsamlı hazırlanmış.

Aşağıdaki linke tıklayıp gelen indirme ekranında şifre olarak gencharitaci.net girip unlock file butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

PowerPoint Sunusu Şablonları-2

 


YAZAR HAKKINDA
YORUM EKLE
 1. calısmıo

 2. @yusuf,
  Arkadaşım şu an kontrol ettim ve ben bir sorun göremedim. Acaba karşılaştığın sorunu paylaşabilir misin, herşey normal görünüyor.

 3. evet arkadas haklı çalışmıyo winrardan bozuk diyo

 4. Evet winrar bozuk abi…

 5. çaloşmıo kontrol etmeden koymuşsunuz galiba arkdaşlar haklı

 6. @bluesky,
  Arkadaşlar sunucu değiştirdiğimiz için indirme dosyalarında birkaç hafta sıkıntı yaşayabilirsiniz. En kısa zamanda halletmeye çalışacağım bu sorunu.

 7. Onur said on 25 Ekim 2008

  Sorunsuz Çalışıyor. Ve çok da güzeller.

 8. F.S said on 5 Kasım 2008

  Winrar dosyası bozuk

 9. birader bu açmıyo ya tanımlanamayan arşiv diyo

 10. yaaa bunun içi boş ve hata weriorr :S:S:S:S

 11. Dosya 112 KB olarak iniyor. İndikten sonra rar dosyası açılmayıp tanımlanamayan arşiv sonu hatasını veriyor. Kapat dediğimde ptemlp_a_sifre_netz.ru dosyayı geliyor. O dosyanın içine girdiğimde ise sadece bir adet cdb2004222d.pot dosyası görünüyor. Üzerine tıkladığımda ise cdb2004222d.pot dosyasında CRC hatası dosya bozuk uyarısı veriyor. Bilginize. Dosyanın yeniden yüklenmesi lazım.

 12. link kırık çöppp …………

 13. Sunum şablonlarına ihtiyacınız varsa yada kendinizde sunum hazırlıyabiliyorsanız. http://www(*)pptbackgrounds(*)net Bu sitede sunumlarınız için hazırlanmış arkaplanlar bulunuyor. Powerpoint de sunum hazırlarken kullanabileceğiniz arkaplanları sol menüden seçebilirsiniz. Ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. Bu arada site dili ingilizce ama google translate ile siteyi Türkçeye çevirip kullanabilirsiniz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir